Perşembe Eylül 21, 2017

Berlin, Hamburg, Hannover ve Göttingen Özgür Gelecek okurları; “Bu tür çeteci pratikleriniz tarihimizde kara bir lekedir”

kaypakkaya-partizan
Gazetemize dönük büro gasp girişimleri ve muhabirimizin pusu kurularak darp edilmesine dönük okurlarımızdan kınama açıklamaları devam ediyor.

 

Berlin, Hamburg, Hannover ve Göttingen Özgür Gelecek okurları ortak bir açıklama yayınlayarak “Bu tür çeteci pratikleriniz 45 yıllık tarihimizde kara bir lekedir” dedi ve bu saldırılara derhal son verilmesi gerektiğini belirtti.

Bu tür çeteci pratikleriniz tarihimizde kara bir lekedir

Bizler Berlin, Hamburg, Hannover ve Göttingen Özgür Gelecek okurları olarak, Özgür Gelecek gazetesine ve çalışanlarına yönelik devrimci değerleri yok sayan saldırıları kınıyoruz.  Bu saldırılara derhal son verilmesini istiyoruz.

Amacı devrim olan ve kendilerine devrimci diyen herkesin bu tür çeteci şiddet tarzından vazgeçmesini ve gerçek şiddeti karşı devrimci güçlere karşı, emek gücünün özgürleşmesi için kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Binlerce devrimci şehidin canı pahasına ve emeği ile bugünlere getirdiği Özgür Gelecek gazetesi yalnız değildir. Bu tür çeteci pratikleriniz 45 yıllık tarihimizde kara bir lekedir. Bu tavrınız devrime ve devrimcilere yakışmayan sadece düşmana hizmet eden bir tutumdur.

149