Perşembe Eylül 21, 2017

Erzingan Partizan okurları,;“Biz her şeyin farkındayız”

kaypakkaya-partizan
Bizler Erzingan Partizan olarak gazete ve bürolarımıza geçmişte olduğu gibi bugün de sahip çıkmaya devam edip, bu zihniyeti mahkum edeceğimizi yineler tüm taraftarlarımızı gazete ve bürolarımıza sahip çıkmaya davet ediyoruz.”

 

Erzingan: 21-22-23 Temmuz tarihlerinde Erzingan’ın Ulalar-Geçit ve Yalınca beldelerinde gazete dağıtımı yapıldı.

Özgür gelecek halkındır halkın kalacak

Erzingan Partizan okurları yaptıkları gazete dağıtımında son dönemlerde “Özgür Gelecek” gazetesi çalışanlarına karşı pusu, şiddet ve tehdit yönelimini ve gazete irtibat bürolarımıza yönelik gasp girişimlerine değindi. Okurlar halkla gerçekleştirdiği sohbetlerde konuyla ilgili düşüncelerini ifade ederken, halkın okurlara genel olarak söylediği ise “biz her şeyin farkındayız” kelimesi oldu.

Gazete ve bürolarımızdan uzak durun!

Erzingan Partizan okurları, Özgür Gelecek gazetesine yönelik şiddet ve tehditlerine yenilerini ekleyen çeteci gruba karşı da şu ifadelere bulundu::  

“Kendini devrimci olarak göstermeye çalışan bu grup pratiğinde ise devrim ve devrimciliğe karşı olduklarını göstermeye devam ediyor. Bizler Erzingan Partizan olarak gazete ve bürolarımıza geçmişte olduğu gibi bugün de sahip çıkmaya devam edip, bu zihniyeti mahkum edeceğimizi yineler tüm taraftarlarımızı gazete ve bürolarımıza sahip çıkmaya davet ediyoruz.” 

213